ظرافت در طراحی و دکوراسیون داخلی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
ظرافت در طراحی و دکوراسیون داخلی ظرافت در طراحی و دکوراسیون داخلی

نوشته شده توسط جانت دون

ظرافت در طراحی داخلی تنها مجموعه ای از وسایل و عناصر تزئینی نیست، در واقع کلیدی است برای طراحی یک خانه شیک و آرام. ظرافت هیچ ارتباطی به برند های لوکس ندارد. ظرافت چیزی نیست که قابل خریداری باشد، اما با این حال افراد زیادی میخواهند که آن را در زندگی خود داشته باشند. در ادامه بررسی می کنیم ظرافت به چه معنایی است و چگونه می تواند لذت و زیبایی را بوسیله ی طراحی داخلی به خانه هایمان وارد کند. 

 

محدودیت در طراحی داخلی

محدودیت در طراحی داخلی
محدودیت در طراحی داخلی

ظرافت یک سبک سطحی از طراحی نیست که بتوان آن را روشن و خاموش کرد، بلکه یک حالت ذهنی است. بوسیله ی مشاهده ی زیبایی موجود در چیز های کوچک و اضافه کردن یک تکه ی کوچک وصف ناپذیر به فضای طراحی، میتوان به این حالت ذهنی از ظرافت در طراحی داخلی پی برد. یک خط موازی بین مد و طراحی داخلی وجود دارد، وقتی می گوییم ظرافت در محدودیت وجود دارد به این معنا است که بتوانیم از محیطی که در آن زیبایی وجود دارد یک محیط زیباتر به همراه ظرافت را بوجود بیاوریم. ظرافت و مینیمالیسم اغلب از یک نیروی واحد استفاده می کنند، اما با هم تفاوت دارند. مینیمالیسم حقیقی در درون گرایی و نظم و انضباط و تکیه بر کمبود عمدی بر اثر پذیری در فضای طراحی دارد. اما هدف ظرافت استفاده از کمبود عمدی در طراحی داخلی میباشد. برای مثال این اتاق نشیمن با مجهز بودن به ظرافت، بدون اختلال و درهم ریختگی همراه با ترکیبی از بافت و رنگ ملایم، ما را به محیطی آرام و گرم همراه با آسایش دعوت می کند.

 

چرخه ی بی انتها در طراحی داخلی

چرخه ی بی انتها در طراحی داخلی
چرخه ی بی انتها در طراحی داخلی

تمایلات به تغییر دکوراسیون باعث ادامه چرخه ی طراحی میشود. امروزه این تمایلات به تغییر دکوراسیون و طراحی به سرعت تغییر میکند.  عمده فروشی دکوراسیون جدید وترکیب آن با ظرافت راه حلی برای شخصی سازی و تکرار مد های گذشته است. برای مثال رنگ سبز هیچوقت از مد خارج نمیشود همانطور که در این اتاق باعث ظرافت در طراحی داخلی و دکوراسیون ما شده است. 

 

جزئیات در طراحی داخلی 

جزئیات در طراحی داخلی
جزئیات در طراحی داخلی

جزئیات در طراحی داخلی اهمیت بسیاری در ظرافت دارند. توجه به جزئیات باعث ترکیب سبک های مختف با هم میشود. جزئیات ظریف دلیل بر طراحی داخلی و دکوراسیون میباشند. دکوراسیون داخلی به تنهایی اهمیتی ندارند بلکه در ظرافت، زیبایی شناسی و عمل به چشم می آید. 

 

اعتماد به نفس در طراحی داخلی

اعتماد به نفس در طراحی داخلی
اعتماد به نفس در طراحی داخلی

برای پیدا کردن احساسی که می خواهید در خانه خودتان داشته باشید، ابتدا سبک دکوراسیون مورد علاقه خودتان را انتخاب کنید. بوسیله ی مشاهده و آزمایش میتوانید از اشتباهات خود درس بگیرید. در یک بازار طراحی با انتخاب های گوناگون، حتی ماهر ترین طراحان دکوراسیون هم ممکن است دچار عدم تصمیم گیری بشوند. زمانی که باید رنگ ، الگو یا لوازم جانبی را انتخاب کنید، با ایده زندگی کنید، مضطرب نشوید و زمان بندی داشته باشید، به اطرافتان نگاه بیاندازید و با اعتماد به نفس به خوبی انتخاب کنید. 

 

منابع در طراحی داخلی

منابع در طراحی داخلی
منابع در طراحی داخلی

اغلب اوقات به اشتباه ظرافت را به سبک یا برند خاصی نصبت میدهند، اما ظرافت به منابع بی حد و مرز نیازی ندارد. اعتماد به نفس، محدودیت و چشمانی مشتاق از مواردی است که برای تأثیر گذاری بیشتر در ظرافت، در طراحی داخلی به ما کمک خواهند کرد.

 

فشردگی در طراحی داخلی

فشردگی در طراحی داخلی
فشردگی در طراحی داخلی

اغلب اوقات زیبا ترین خانه ها فشرده طراحی میشوند. فشردگی نیاز به عملکرد عناصر غیر ضروری را کاهش می دهد و آثار هنری نیز در دکوراسیون داخلی میتواند مورد استفاده قرار گیرد. راهکار طراحی یک خانه آرام، متشکل از ذخیره سازی هوشمند است . اگر بتوانید تمام لوازم روزمره زندگی خود را به صورت فشرده جایگذاری کنید، میتوانید در زمان بسیار کم نظم را به خانه خود بازگردانی کنید.

 

خواندن 113 دفعه

نظر دادن

لطفا تمامی موارد ضروری را تکمیل فرمایید

گالری ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی

درخواست استفاده از خدمات

درخواست مشاوره طراحی داخلی و دکوراسیون

شما می توانید به طور رایگان از خدمات مشاوره ما استفاده کنید

نام و نام خانوادگی (*)
Invalid Input
کاربری ملک (*)
Invalid Input
آدرس (*)
Invalid Input
شماره تماس (*)
Invalid Input
خدمات مورد نیاز (*)
Invalid Input
سایر اطلاعات
Invalid Input
کد تخفیف
Invalid Input
من ربات نیستم (*) من ربات نیستم
  بازنشانی
Invalid Input
 • شادی قائمی

  حرفه ای و همیشه حاضر

  اولش خیلی استرس داشتم ولی هروقت نیاز بود سر پروژه حاضر بودن. کارشون رو بی نقص انجام دادن. هیچوقت فکر نمیکردم اجرای دکوراسیون انقدر لذت بخش باشه

 • مهدی اسلامی

  مسئولیت پذیر و پاسخگو

  استفاده از خدماتتون خیلی ساده هست. تو هر کاری اشکالاتی پیش میاد ولی شما فوری رفعش کردین. شما به خوبی به نظرای مشتری گوش میدین

 • محمد سالاریان

  نتیجه محور

  این خیلی خوبه که مهمترین چیزی که براتون هست نتیجس. شما کارتونو از کوتاه ترین راه پیش می برین

 • ایمان بهرامی

  قابل اطمینان

  من تا حالا چندین بار با شما کار کردم. حرفه ای بودن شما قابل تحسینه. در واقع با خیال راحت از خدمات شما برای مشتریام استفاده می کنم.

تهران، الهیه، خیابان دکتر حسابی، شماره 24

22394060 - 22955505

09123307141

9 الی 21

22338974

info@allin-idea.ir

نشر دهید